VÅRE FORHANDLERE

Navn forhandler Telefonnummer E-post Nettside
Finn Norvold 90950328 finn@klaro.no
Øistein Basmoen 92234712 mustang.basmoen@hotmail.com
Kolby Maskin AS 99232366 mern.kolby@gmail.com
Per Arne Østby 92405804 june.glundberg@hotmail.no
Gravehjelpen Runar walther AS 93656433 firmapost@gravehjelpen.no www.gravehjelpen.no
Hauges VVS Prosjekt AS 90569938 leif_hauge@hotmail.com www.høvleri-minirenseanlegg.no
Jan Hansen Østli 99316156 jan@klaro.no www.klaro.no
Navn forhandler Område Telefonnummer E-post Nettside
Vest-Telemark Rør Vinje 35071188
Kragerø VVS AS Kragerø 35988808/ 91182022 kragerovvs@gmail.com www.kragerovvs.no
Styrvoll VVS Larvik/Lardal 33129403
Drangedal VVS Drangedal 35996059/ 90875861 post@drangedalvvs.no www.drangedalvvs.no
Tjøme Rørservice AS Tjøme 33303360/ 98099000 post@tjomeror.no www.tjomeror.no
Arne Rød & Co Sandefjord 33483090 post@arneroed.no www.arneroed.no
Sandefjord Maskin ANS Sandefjord 90773431 post@sandefjordmaskin.no www.sandefjordmaskin.no
Seim Maskin AS Sandefjord 91389449 post@seimmaskin.no www.seimmaskin.no
R.O. Larsen Maskin AS Revetal 33063900/ 45618589 info@rolarsen-maskin.no www.rolarsen-maskin.no
Andre Bakke Maskin AS Ramnes 41475352 andrbakk@online.no www.andrebakkemaskin.no
Haslestad Maskin AS Holmestrand 92628938 haslestadmaskin@gmail.com https://www.facebook.com/HaslestadMaskin/
Fanebust Maskin AS Sem 40720130 henrik@fanebustmaskin.no www.fanebustmaskin.com
Navn forhandler Område Telefonnummer E-post Nettside
Rørleggerfirma Erling Olsen AS Tvedestrand 37162367 firmapost@erlingolsen.no www.erlingolsen.no
Bademiljø-Paulsen og sønn Risør 37150520 kontor@pogs.no www.bademiljo.no
Bademiljø- Ragnar Aas AS Evje 37930185/ 95155496 paal@ragnaraas.no www.bademiljo.no
Froland stein og hellebrudd AS Froland 90888075 audun@frolandstein.no www.frolandstein.no
Lund Anlegg AS Rykene 95709582 post@lundanlegg.no
Caverion Norge AS avd. Arendal Arendal 37071200 ove.noddeland@caverion.no www.caverion.no
Aaland AS Åmli 95750023 post@aalandvvs.no
Rørlegger VVS Øystein Pedersen Fevik 91342575 post@pedersen-vvs.no
Skuggestøl Maskin Songe 37164132
Bergan Maskin AS Vegårshei 99261885 webmaster@berganmaskin.no
Navn forhandler Telefonnummer E-post Nettside
Finnøy Rør AS 51712640/ 98260863 post@finnoy-ror.no www.finnoy-ror.no
SO Lund AS 52815298 so-lu@online.no www.so-lund.no
Tindeland Rør AS 91849073 roart@tindelandror.no www.tinelandror.no
Stangeland Maskin AS 51444000 post@tsmaskin.no https://www.tsmaskin.no/en/
Navn forhandler Telefonnummer E-post Nettside
Haugland VVS AS 56357783 knarvik@comfort.as www.comfort.no
Husnes Røyr AS 53475900 brede@husnesroyr.no www.husnesroyr.no
Rørleggerfirma Hanøy AS 56184564/ 90692432 asle@lysglimt.net www.vvseksperten.no
Nils Aksnes & Co AS 56553530/ 90020719 firmapost@nilsaksnes.no www.comfort.no
Solheim Rør AS 91765151 post@solheimror.no www.solheimror.no
Bademiljø Tecno VVS AS 56553600 geir@neteland.no www.bademiljo.no
VVS Bømlo 53428480/ 40401394 terje@vvsbomlo.no www.vvsbomlo.no
Austevoll Rør 55083040 post@austevollror.no www.austevollror.no
Mardal Rør AS 57865791/ 95057194 post@mardalror.no www.mardalror.no
S.H. Nesbakk AS 57863030 svein@nesbakk.no www.bademiljo.no
Kr.A. Vik AS 57861488/ 97141237 sam@kravik.no
Eid VVS AS 57860875/ 90622678 post@eidvvs.no
Olden Rør AS 57873185/ 91398225 olden.ror@enivest.com www.oldenror.no
Husevåg Rørservice AS 57865380 post@rhr.no
Reidar Vonheim 90153660 reidar@harpefossen.no www.harpefossen.no
Vinsrygg VVS AS 91626586 vvs@vinsrygg.com http://vinsryggvvs.no/
Navn forhandler Telefonnummer E-post Nettside
Myrland Graveservice AS 95834800 post@myrlandgraveservice.no www.myrlandgraveservice.no
Valdres Varme & Sanitær AS 48127903 post@valdresvvs.no www.valdresvvs.no
Navn forhandler Telefonnummer E-post Nettside
TC-Maskin AS 91732313 post@tc-maskin.no
Brændes Rørleggerforettning AS 70054503 jan@braendesror.no www.braendesror.no
Navn forhandler Telefonnummer E-post Nettside
Letnes entrepenør AS 74154250 firmapost@letnes.no http://www.letnes.no/
Navn forhandler Telefonnummer E-post Nettside
Varme & Bad Narvik AS 76922110/ 90915013 varmeogbad@gmail.com www.varmeogbadnarvik.no
Rørleggermester Jan Yngve Mathisen AS 77721777 rorlegger@jym.no https://www.jym.no/
Navn forhandler Adresse Telefonnummer E-post Nettside
Rørlegger Åsheim AS Maskinsvingen 3, 9511 Alta 78440707 ruben@alta.comfort.as www.comfort.no
Kokelv Transport & Maskin AS Riddoveien 23, 9715 Kokelv 95499321 yngvar@kokelv-trans.no www.kokelv-trans.no
Høytrykksvakta AS Ringveien 1, 9018 Tromsø 776 77 000 per@htvakta.no  https://www.htvakta.no/